Abychom se nechválili jen my...

Reference

Spokojenost a naplnění potřeb našich klientů je pro nás prioritou. Zde od některých z nich předkládáme několik milých zpětných vazeb, jenž jsou zachované v původním znění a kterých si velmi vážíme.

Jsem vůbec prvním klientem Správního a realitního servisu a jsem za to moc rád. Jsem spokojený, jak se zainvestováním peněz do nemovitostí, tak i s tím, 
jak je o můj majetek hezky postaráno.
Ondřej Sládek
Praha
Dlouho jsem hledala nejvhodnější a hlavně nejbezpečnější způsob zainvestování svých naspořených financí, a když jsem se od mojí kamarádky z vysoké školy, která je asistentkou v této společnosti, dozvěděla o tomto způsobu, neváhala jsem a domluvila si schůzku. Líbí se mi, že mezi námi panuje důvěra a diskrétnost, což velmi oceňuji a to, že je o můj majetek postaráno, jelikož já bych to sama rozhodně nezvládala. Služby Správního a realitního servisu mohu jen doporučit.
Josefína
Praha
Již několikrát jsem narazil na spoustu podvodných firem nebo osob, které mi radily, jak ,,nejlépe“ zainvestovat své tvrdě vydělané peníze…Také jsem na to už párkrát doplatil. Se Správním a realitním servisem je tomu ale naštěstí úplně jinak a jsem moc rád! Díky této společnosti už mám nemovitosti, navíc je o všechno skvěle postaráno, nemusím dojíždět do Chomutova z Berouna a řešit případné problémy s nájemníky, chválím!
Jaroslav Soukup
Beroun
Se společností Správní a realitní servis jsem začal spolupracovat asi před dvěma lety po společné schůzce s jednatelem společnosti panem Vaníčkem. Jeho přístup mne nadchl, ještě jsem do té doby o podobném konceptu neslyšel nebo možná slyšel, ale nenarazil přímo na společnost nebo člověka, který by se tomu plně věnoval a měl tolik zkušeností a přehled jako právě pan Vaníček. Byl jsem totiž jeho osobou osloven nejdříve ke spolupráci, jelikož působím již řadu let jako předseda SVJ v bytovém domě v centru Prahy. A tak jsem se přidal do týmu? Když jsem více pronikl do celé myšlenky firmy a viděl, že to všechno funguje, rozhodl jsem se být i zároveň klientem, a zainvestoval své peníze do nemovitostí. Co závěrem říci? Jsem nadmíru spokojen, že jsem tyto dva kroky učinil. Spoluprace s lidmi z týmu této společnosti je podle mne smysluplná. Přináší mi nejen radost z toho, jak jsem investoval do svého majetku, ale vidím i konkrétní výsledky těchto mých aktivit – v klidu sleduji svůj bankovní účet, na který mi z nich přichází mé zisky, plody práce této společnosti, na kterých se mohu také navíc dále podílet.
Ing. Ladislav Kobylák
Praha
Co se týče investování, rozhodně už mám více zkušeností, ale do té doby, než jsem se rozhodl zainvestovat se Správním a realitním servisem, tak jsem do nemovitostí neinvestoval. Jsem rád, že jsem si díky této firmě rozšířil své investiční portfolio a že vše funguje, jak má, ať už se to týká investování do bytu na pronájem nebo realitní a správcovské služby, které firma poskytuje. Pokud ještě váháte, zda si s nimi domluvit schůzku ohledně případné spolupráce, neváhejte, opravdu doporučuji.
Karel Šíp
Praha
Na společnost Správní a realitní servis se můžete klidně obrátit, jejich přístup je jednak velmi profesionální, na druhou stranu i hezky lidský, což je třeba pro mě podstatné. Schůzky vždy měly hladký a milý průběh, stejně tak správa mých nemovitostí probíhá zcela bez problémů. Jsem velice spokojený.
Petr Szaszo
Praha
Jelikož funguji jako místopředseda samosprávy bytů v našem panelovém domě o 76 bytech, kde žiju, tak jsem na nabídku stát se investorem do bytů na Chomutovsku rád kývnul, i když to pro mě byla zpočátku výzva, jelikož jsem věděl, jak to občas chodí s pronájmy v bytech, s jednáním s družstvy, že se kolikrát vyskytnou i nemalé problémy, atd. Společnost Správní a realitní servis a především její jednatel Jaroslav Vaníček mi slíbil, že se o vše za mě postarají, nebudu tam muset vůbec jezdit nebo minimálně, a vesměs budu jen sledovat zisky na svém účtu. To se musím přiznat, že se mi líbilo, tak jsem řekl, že to zkusím a jsem nadšený, vše jede jak na drátkách a ještě si rozumíme i po lidské stránce. Takových společností moc v České republice nenajdete.
Petr Procházka
Praha